į pradžią turinys susisiekite


Naujienos
spausdinti
 
Etnokultūros projektas „Iš lobių skrynelės“

2017 m. gruodžio 4 - 8 dienomis Gargždų lopšelyje-darželyje „Naminukas“ organizuojama etnokultūros projekto „Iš lobių skrynelės“ savaitė.

Renginių planą ir akimirkas rasite meniu punkto „Projektinė veikla“ skyriuje „Iš lobių skrynelės“.

 
 
Padėkos popietė

Sakoma, gerumo nepaliesi. Jį galima tik pajausti ir padovanoti kitam žmogui.

Yra žmonių, kurie savo buvimu skleidžia gerumą kitiems. Yra žmonių, kurių dosnumas pakylėja virš pilkos kasdienybės, sumažina rūpesčių naštą, pradžiugina mažas širdeles.

                      Lapkričio 6 d. Gargždų miesto bendruomenė penktus metus organizuoja iniciatyvą „Pyragų diena“. Šiais metais už surinktas lėšas nutarė naujomis edukacinėmis priemonėmis pradžiuginti „Naminuko“ ugdytinius. 

Plačiau skaitykite meniu punkte „Padėkos popietė“

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

2017 m. gruodžio 1 d.

 

 

 
 
Funkcinės pratybos „Gaisras skalbykloje“

Darbuotojams - pratybos, vaikams - pažintis su gaisrininko darbu.

 

2017 m. spalio 26 d.

 

Akimirkas matysite meniu punkte „ Funkcinės pratybos „Gaisras skalbykloje“.

 
 
Dosnus rudenėlis

                      Saulėtas spalio rytas sukvietė didelius ir mažus į Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ įstaigos kiemą. Čia jau puikavosi rudeninės parodos eksponatai, gausiomis vaišėmis, iš rudeninių gėrybių, paserviruoti kiekvienos grupės stalai. Nuoširdus AČIŪ tėveliams.

                      Išgirdęs vaikų klegesį, atskubėjo ir Rudenėlis (Rosita Anulienė, auklėtoja metodininkė). Jis atvyko ne vienas, su pilnu maišu gėrybių. Vaikai atpažino morką (Aida Balsevičienė, auklėtoja metodininkė), pomidorą (Dalia Rapalienė, auklėtoja metodininkė), moliūgą (Lina Grimalytė, auklėtoja), žirnį (Rima Rimeikienė, vyresnioji auklėtoja), agurką (Rūta Šikšniuvienė, vyresnioji auklėtoja), obuolį (Rūta Bašerman, vyresnioji auklėtoja), kriaušę (Loreta Pakalniškienė, auklėtoja metodininkė).

                      Kartu su Rudenėliu ir jo gėrybėmis vaikai linksminosi, sportavo ir vaišinosi.

                      Edukacinė-sportinė pramoga – žinių apie rudens gėrybes įtvirtinimas; vaikai geriau įsimins daržovių, vaisių pavadinimus, jų naudą sveikatai, o svarbiausia, noriai juos valgys (vaikai pasižadėjo...).

                      Edukacinės-sportinės pramogos „Koks dosnus tu, Rudenėli!“ filmuotą medžiagą rasite:

                      Operatoriusvalensas Ežerinskas - YouTube Dosnus rudenėlis.

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

2017 m. spalio 25 d.

 

Akimirkas matysite meniu punkte  „Dosnus rudenėlis“

 
 
Smagu, kai prasidėjusi draugystė tęsiasi...

Sulaukėme kvietimo dalyvauti Kretingos rajono (Kretingos rajone jau trečią kartą), Kurmaičių pradinėje mokykloje organizuojamoje regioninėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ,,Jaunųjų Olimpiečių gimtadienio“ sporto šventėje.

Puikiai pasiruošusi grupės „Voveriukai“ komanda: 5 mergaitės ir 5 berniukai, aš, Rosita Anulienė, auklėtoja metodininkė ir Loreta Pakalniškienė, auklėtoja metodininkė išvykome į šventę.

Renginio metu vaikai ne tik įtvirtino žinias, bet ir praplėtė akiratį, tobulino  pažintines ir socialines kompetencijas.

Vaikams nepamirštamos akimirkos, įspūdžiai; pradedant važiavimu autobusu iki apdovanojimų ir vaišių...

Dėkojame  tėveliams už bendradarbiavimą ir  paruoštas vaišes.

 

Rosita Anulienė, auklėtoja metodininkė

2017 m. spalio 25 d.

 

Akimirkas  matysite meniu punkte „Smagu, kai prasidėjusi draugystė tęsiasi“.

 
 
„Naujokų“ tėvelių susirinkimas

Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ naujokų tėveliai rinkosi į susitikimą su įstaigos specialistais. Šiemet „užderėjo“ lopšelinukų net 3 grupės po 15 vaikų. Kitos grupės taip pat pasipildė įvairaus amžiaus ugdytiniais.

Tėvai susidomėję klausėsi specialisčių: logopedės Ritos Dumašienės, specialiosios pedagogės Aidos Balsevičienės, psihologės Rimantės Ignatjevienės, kineziterapeutės, masažuotojos Silvos Talmontienės, specialiosios pedagogės Aidos Balsevičienės, regos korekcijos specialistės Romualdos Jonušienės, Visuomenės sveikatos biuro specialisčių: Vitos, Romualdos ir Živilės informacijos, patarimų visais rūpimais klausimais.

Pažintis – suartina, skatina kartu spręsti iškilusias problemas glaudžiau bendradarbiaujant.

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

2017 m. rugsėjo 18 d.

 

Akimirkas iš susirinkimo rasite punkto Naujienos skiltyje „Tėvų susirinkimas“

 

 
 
Rugsėjo 1-oji „Naminuke“

 

                             Kasmet rugsėjis skelbia naują pradžią. Mažiausiems jis atveria ilgą kelią savęs ir pasaulio pažinimo link, pedagogams primena apie kilnią misiją ir profesinius iššūkius, o tėveliams Rugsėjo 1-osios jaudulį, kuriame yra ir vaikystės įspūdžių, ir tėviško susirūpinimo, kaip seksis sūneliui ar dukrelei.

                             Tegul bus šių naujų mokslo metų siekis - kiekvieno vaikučio sėkmė, kad ir nedidelė, bet kiekvieno... Sėkmė tegu lydi kiekvieną ir didelį, ir mažą pasitinkant Lietuvos šimtmečio jubiliejų.

                             Rugsėjo 1-osios šventinį rytmetį papuošė vaikučių, tėvelių šypsenos, jaudinantis šurmylys, viešnių Irenos Barbšienės, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės sveikinimo žodis, Pelytės Minės, Vaikų žaidimų centro „Kulverstukų šalis“ Gargžduose personažo šventinė programėlė.

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

 

Akimirkos iš šventinio rytmečio meniu punkte „Rugsėjo 1-os akimirkos“

 

 

     

 
 
Specialisto patarimai

         Apie plokščiapėdystės prevenciją ir korekciją, keletą akimirkų iš Lopšelyje-darželyje vykusių kineziterapinių  užsiėmimų rasite meniu punkte: Specialisto patarimai  „Kineziterapijos, masažisto specialisto“.

 
 
Grupių šventiniai renginiai

/out_data/sventiniai-renginiai-2017-m.-isleistuves-seimos-dienos-ir-kt..docx

 

Akimirkas iš išleistuvių, šeimos švenčių rasite meniu punkte „Grupių šventiniai renginiai“

 
 
Autorinė Nedo Skuodo kūrybinių darbų paroda

ŽUVYS

 

     Grupės ,,Boružėlės“ ugdytinis  Nedas Skuodas (7 m.) su pasididžiavimu dalijasi įspūdžiais patirtais žvejyboje kartu su tėveliu.

     Pasiūliau įspūdžius nupiešti. Berniukui patiko pasiūlymas. Nieko nelaukęs ėmėsi darbo: vienas piešinys keitė kitą. Suskaičiavęs, kad yra tik 8 darbai, pažadėjo nupiešti dar vieną. Nedas išbandė įvairias piešimo technikas.

     Ugdytinis džiaugiasi savo kūrybiniais darbais, kurie papuošė įstaigos koridoriaus erdvę.

     Neseniai Nedas dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokylinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje ,,Plauk, žuvytėle, tyram vandenėly“ organizuotame Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Boružėlė“.  Už kūrybiškumą berniukas apdovanotas Padėka.

     Manau, kad geresnės sūnaus dovanos tėveliui, artėjančios Tėvo dienos proga, ir nereikia už kartu praleistą laiką ir patirtus įspūdžius.

 

Danutė Surplienė, priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė, auklėtoja metodininkė

2017 m. gegužės 22 d.

 

Autorinę kūrybinių darbų parodą „Žuvys“ rasite meniu punkte „Autorinė Nedo Skuodo kūrybinių darbų paroda“

 

   

 
 
1   2   3   sekantis  >>