į pradžią turinys susisiekite


Naujienos
spausdinti
 
„Naujokų“ tėvelių susirinkimas

Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ naujokų tėveliai rinkosi į susitikimą su įstaigos specialistais. Šiemet „užderėjo“ lopšelinukų net 3 grupės po 15 vaikų. Kitos grupės taip pat pasipildė įvairaus amžiaus ugdytiniais.

Tėvai susidomėję klausėsi specialisčių: logopedės Ritos Dumašienės, specialiosios pedagogės Aidos Balsevičienės, psihologės Rimantės Ignatjevienės, kineziterapeutės, masažuotojos Silvos Talmontienės, specialiosios pedagogės Aidos Balsevičienės, regos korekcijos specialistės Romualdos Jonušienės, Visuomenės sveikatos biuro specialisčių: Vitos, Romualdos ir Živilės informacijos, patarimų visais rūpimais klausimais.

Pažintis – suartina, skatina kartu spręsti iškilusias problemas glaudžiau bendradarbiaujant.

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

2017 m. rugsėjo 18 d.

 

Akimirkas iš susirinkimo rasite punkto Naujienos skiltyje „Tėvų susirinkimas“

 

 
 
Rugsėjo 1-oji „Naminuke“

 

                             Kasmet rugsėjis skelbia naują pradžią. Mažiausiems jis atveria ilgą kelią savęs ir pasaulio pažinimo link, pedagogams primena apie kilnią misiją ir profesinius iššūkius, o tėveliams Rugsėjo 1-osios jaudulį, kuriame yra ir vaikystės įspūdžių, ir tėviško susirūpinimo, kaip seksis sūneliui ar dukrelei.

                             Tegul bus šių naujų mokslo metų siekis - kiekvieno vaikučio sėkmė, kad ir nedidelė, bet kiekvieno... Sėkmė tegu lydi kiekvieną ir didelį, ir mažą pasitinkant Lietuvos šimtmečio jubiliejų.

                             Rugsėjo 1-osios šventinį rytmetį papuošė vaikučių, tėvelių šypsenos, jaudinantis šurmylys, viešnių Irenos Barbšienės, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiosios specialistės sveikinimo žodis, Pelytės Minės, Vaikų žaidimų centro „Kulverstukų šalis“ Gargžduose personažo šventinė programėlė.

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

 

Akimirkos iš šventinio rytmečio meniu punkte „Rugsėjo 1-os akimirkos“

 

 

     

 
 
Specialisto patarimai

         Apie plokščiapėdystės prevenciją ir korekciją, keletą akimirkų iš Lopšelyje-darželyje vykusių kineziterapinių  užsiėmimų rasite meniu punkte: Specialisto patarimai  „Kineziterapijos, masažisto specialisto“.

 
 
Grupių šventiniai renginiai

/out_data/sventiniai-renginiai-2017-m.-isleistuves-seimos-dienos-ir-kt..docx

 

Akimirkas iš išleistuvių, šeimos švenčių rasite meniu punkte „Grupių šventiniai renginiai“

 
 
Autorinė Nedo Skuodo kūrybinių darbų paroda

ŽUVYS

 

     Grupės ,,Boružėlės“ ugdytinis  Nedas Skuodas (7 m.) su pasididžiavimu dalijasi įspūdžiais patirtais žvejyboje kartu su tėveliu.

     Pasiūliau įspūdžius nupiešti. Berniukui patiko pasiūlymas. Nieko nelaukęs ėmėsi darbo: vienas piešinys keitė kitą. Suskaičiavęs, kad yra tik 8 darbai, pažadėjo nupiešti dar vieną. Nedas išbandė įvairias piešimo technikas.

     Ugdytinis džiaugiasi savo kūrybiniais darbais, kurie papuošė įstaigos koridoriaus erdvę.

     Neseniai Nedas dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokylinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje ,,Plauk, žuvytėle, tyram vandenėly“ organizuotame Klaipėdos lopšelio-darželio ,,Boružėlė“.  Už kūrybiškumą berniukas apdovanotas Padėka.

     Manau, kad geresnės sūnaus dovanos tėveliui, artėjančios Tėvo dienos proga, ir nereikia už kartu praleistą laiką ir patirtus įspūdžius.

 

Danutė Surplienė, priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė, auklėtoja metodininkė

2017 m. gegužės 22 d.

 

Autorinę kūrybinių darbų parodą „Žuvys“ rasite meniu punkte „Autorinė Nedo Skuodo kūrybinių darbų paroda“

 

   

 
 
Kūrybiškiausi priešmokyklinukai - Lopšelyje-darželyje „Naminukas“

 

             Po sėkmingo starto ir pasirodymo I ir II – ame „Lietuvos mažųjų žaidynių“ etapuose Kretingos rajono Kurmaičių pradinėje mokykloje ir Palangos sporto centre, Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ grupė „Pelėdžiukai“ sulaukė malonaus kvietimo dalyvauti Žemaitijos regiono priešmokyklinio amžiaus vaikų konkurse „Šauniausi priešmokyklinukai“, kurį organizavo Kretingos rajono Vydmantų lopšelis-darželis „Pasagėlė“ ir Kretingos rajono švietimo centras.

             Konkurso tikslas – atskleisti priešmokyklinio amžiaus vaikų įgytas kompetencijas, skatinti vaikų saviraišką ir kūrybiškumą, plėtoti emocinę, socialinę ir kultūrinę patirtį, o taip pat skatinti vaikų ir pedagogų bendravimą ir bendadarbiavimą.

Pasipuošę ir paruošę nuotaikingą prisistatymą „Pelėdžiukų“ komanda atvyko į konkursą, kuriame svetingai pasitiko Vydmantų lopšelio-darželio „Pasagėlė“ bendruomenė. Komandų laukė užduotys, žaidimai, šokiai, staigmenos, puiki nuotaika ir mamų palaikymas.

             Svarbiausia buvo vaikų emocijos,  jos liejosi per kraštus. Pralaimėjusių nebuvo, visos komandos gavo nominacijas. „Pelėdžiukų“ komandai atiteko nominacija „Kūrybiškiausi priešmokyklinukai“.

             Dėkojame Augustės Stonkutės ir Armino Riaukos mamytėms, parodžiusioms iniaciatyvą nuvežti vaikus į Vydmantų lopšelį-darželį „Pasagėlė“, už palaikymą, dalyvavimą estafetėse ir žaidimuose  kartu su vaikais.

             Didžiausia staigmena laukė jau grįžus į  ugdymo įstaigą; sulaukėme Kretingos rajono Kurmaičių pradinės mokyklos direktorės Loretos Jurgutienės elektroninio laiško: „Geras žodis sušildo, įkvepia, paskatina. Džiaugiamės, kad susipažinome ir įgijome nuoširdžių draugų. Iki kitų susitikimų“.

             Tikime, kad užsimezgęs bendradarbiavimas tarp šių dviejų įstaigų tęsis ir toliau, kviesime vieni kitus į svečius, į renginius.

 

 

Loreta Pakalniškienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja metodininkė

Rosita Anulienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė.

2017 m. gegužės 15 d.

 

Akimirkos iš renginio - meniu punkte „Kūrybiškiausi priešmokyklinukai“

 
 
Tarptautinis meno projektas „Laiškas mamai 2017“

LAIŠKAS MAMAI 2017

 

                      Gegužės 5 d. Gargždų lopšelio-darželio ,,Naminukas“ kiemą papuošė ir mamas stabtelėti kvietė ,,Laiškas mamai“. Vaikai, padedant grupių auklėtojoms, visą savaitę kūrė laišką savo Mamytei iš netradicinių priemonių: piešė ant akmenėlių, nugludintų medžio šakų, stiklo, iš popieriaus kirpo širdeles, rankytes, gėles, pavasarinius paukščius ir t. t.

                      Laiškas, su gražiausiais žodžiais Mamai, „sugulė“ originaliame lagamine, kurio autorės grupės ,,Lašeliai“ auklėtojos metodininkės Aida Balsevičienė ir Virginija Karpavičienė.

 

Aida Balsevičienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

Virginija Karpavičienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

2017 m. gegužės 10 d.

 

„Laišką mamai“ nuotraukose rasite meniu punkte „Projektinė veikla“.

 

 
 
II -asis Lietuvos mažųjų žaidynių etapas

PATIRTOS EMOCIJOS, IŠGYVENIMAI IŠLIKS ILGAM...

 

     Balandžio 26 dieną Lietuvos mažųjų žaidynių dalyviai susirinko į II-ąjį etapą, kuris įvyko Palangos sporto centre. Mūsų įstaigos ugdytinių komanda varžėsi su kitomis devyniomis komandomis, atvykusiomis iš Žemaitijos regiono. Vaikams didelį įspūdį paliko pati sporto arena. Jie pasijuto tikrais „olimpiečiais“, eidami parade su kitais dalyviais, plazdenant įstaigų vėliavoms ir skambant M. Mikutavičiaus himnui „Trys milijonai“.

   Varžybos buvo organizuotos puikiai, nuo šventinės programos iki apdovanojimų, žaidimų, kurių metu vaikai galėjo susipažinti su kitų įstaigų ugdytiniais, įgyti naujos patirties. Bet svarbiausia patirtos emocijos, išgyvenimai, išliksiantys ilgam ne tik vaikams, bet ir mums pedagogėms. Vaikų neišvargino ir nenuvylė nuolatinės treniruotės, nepatekimas į žaidynių finalą, jie vienbalsiai teigė, kad dar kartą  norėtų išbandyti savo jėgas tokiose varžybose.

  Tokie renginiai stiprina vaikų asmenybes, jų charakterio bruožus, ugdo draugiškumą, sampratą, kad esi atsakingas, ne tik už save, bet ir už draugą.

   Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą, rūpestį, paruoštus lauknešėlius vaikams kelionės metu. 

 

Rosita Anulienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja,

Loreta Pakalniškienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

2017 m. gegužės 5 d.

 

Akimirkas iš žaidynių rasite meniu punkte „II-asis mažųjų žaidynių etapas“

 
 
Teminė savaitė „Augu sveikas ir kūrybingas“ 2017 m. balandžio 24 - 28 d.

Teminės savaitės „Augu sveikas ir kūrybingas“ veiklos planas.

Savaitės veiklos akimirkas rasite skilties „Teminės savaitės“ meniu punkte „Augu sveikas ir kūrybingas“ savaitės pabaigoje.

 
 
Vaikų Velykėlės

 

                      Balandžio 18 dieną grupės ,,Žvirbliukai'' auklėtoja Dalia - Kiškienė ir jos ugdytiniai - kiškučiai pakvietė visus  į salę, kur įvyko Vaikų Velykėlės. Kiškienė pasveikino visus su gražia pavasario švente- Velykomis, pakvietė pasidžiaugti atbudusia po žiemos miego gamta,  parskridusiais paukšteliais, pirmosiomis pavasario gėlėmis. Kiškienė papasakojo mitą, kodėl žmonės per Velykas margina kiaušinius ir pakvietė visus pramogauti- švęsti Vaikų Velykėles. Skambėjo dainelės apie pavasarį, margučius. Šventės dalyviai  aktyviai dalyvavo   atrakcionuose, minė mįsles, atliko įvairias užduotis: ,, Kas greičiau nuneš  margutį šaukšte?'', sudės dėlionę „Pavasario gėlės'', atliko kitas kiškučių paruoštas užduotis. Užduotis atliko ne tik vaikai, bet ir jų auklėtojos. Nugalėtojų laukė prizai - margučiai. Visų nuotaika buvo pakili. Šventę užbaigėme žaisdami  lietuvių liaudies žaidimus - ratelius.

 

Dalia Rapalienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

2017-04-21

 

Su šventės akimirkomis dalinamės meniu punkte „Vaikų Velykėlės“. 

 

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   sekantis  >>