į pradžią turinys susisiekite


Naujienos
spausdinti
 
Teminė savaitė „Augu sveikas ir kūrybingas“ 2017 m. balandžio 24 - 28 d.

Teminės savaitės „Augu sveikas ir kūrybingas“ veiklos planas.

Savaitės veiklos akimirkas rasite skilties „Teminės savaitės“ meniu punkte „Augu sveikas ir kūrybingas“ savaitės pabaigoje.

 
 
Vaikų Velykėlės

 

                      Balandžio 18 dieną grupės ,,Žvirbliukai'' auklėtoja Dalia - Kiškienė ir jos ugdytiniai - kiškučiai pakvietė visus  į salę, kur įvyko Vaikų Velykėlės. Kiškienė pasveikino visus su gražia pavasario švente- Velykomis, pakvietė pasidžiaugti atbudusia po žiemos miego gamta,  parskridusiais paukšteliais, pirmosiomis pavasario gėlėmis. Kiškienė papasakojo mitą, kodėl žmonės per Velykas margina kiaušinius ir pakvietė visus pramogauti- švęsti Vaikų Velykėles. Skambėjo dainelės apie pavasarį, margučius. Šventės dalyviai  aktyviai dalyvavo   atrakcionuose, minė mįsles, atliko įvairias užduotis: ,, Kas greičiau nuneš  margutį šaukšte?'', sudės dėlionę „Pavasario gėlės'', atliko kitas kiškučių paruoštas užduotis. Užduotis atliko ne tik vaikai, bet ir jų auklėtojos. Nugalėtojų laukė prizai - margučiai. Visų nuotaika buvo pakili. Šventę užbaigėme žaisdami  lietuvių liaudies žaidimus - ratelius.

 

Dalia Rapalienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

2017-04-21

 

Su šventės akimirkomis dalinamės meniu punkte „Vaikų Velykėlės“. 

 

 
 
ATĖJOME. PAMATĖME. SUŽINOJOME

ATĖJOME. PAMATĖME. SUŽINOJOME

 

                    Balandžio 12 d. Klaipėdos Gedminų progimnazijoje vyko II-oji respublikinė švietimo įstaigų projektų paroda – kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Projektų mugė“, kurio tikslas – sudaryti galimybę keistis gerąja projektinės veiklos patirtimi, pristatyti naudą bendruomenei, atskleisti ir paviešinti įvairių fondų lėšomis finansuojamų projektų vadovų ir dalyvių indėlį į švietimo kokybės gerinimą.

                   Šia galimybe susidomėjome ir mes, Gargždų lopšelio-darželio „Naminukas“ pedagogių komanda: Rima Butkuvienė, laikinai einanti direktoriaus pareigas, projekto vadovė, Virginija Martyšienė, Audronė Gedvilienė ir Danutė Surplienė, auklėtojos metodininkės.

Etninės kultūros projektas „Iš lobių skrynelės“ (dalinai finansuojamas savivaldybės) ir vykdomas nuo 2015 m.  (tais pačiais metais įstaiga apdovanota nominacija „Už etninės kultūros puoselėjimą“) sudomino ne tik ikimokyklinių įstaigų, bet ir bendrojo lavinimo mokyklų pedagogus. Švietimo įstaigų pedagogai domėjosi, kaip mums pavyksta įtraukti tėvus į renginius, organizuojamas veiklas, sudomino kūrybinių dirbtuvėlių veiklos rezultatai, stendinės medžiagos informatyvumas.

                          Manome, kad gerosios patirties sklaida „iš lūpų į lūpas – kolega kolegai“ mūsų komandai ir visiems projektų mugės dalyviams suteikė galimybę išsiaiškinti kaip tinkamai organizuoti projektus nuo A iki Z, pasisemti idėjų, užmegzti kontaktą savo projektams vykdyti.

Džiaugiamės atėjusios, pamačiusios, sužinojusios ir užmezgusios kontaktus su pedagogais iš įvairių Lietuvos kampelių. O Klaipėdos lopšelio-darželio „Žiogelis“ direktorės Antaninos Šereivienės pakvietimas į gegužės pabaigoje organizuojamą ikimokyklinio ugdymo įstaigų respublikinę metodinę-praktinę konferenciją  „Kokybiškos edukacinės paslaugos – tai sėkmės garantas mūsų vaikų gerovei“ įpareigoja žengti pirmyn...

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

2017-04-14

 

Akimirkos meniu punkte „Respublikinėje konferencijoje“.

 

 

 

 

 

 

plačiau
 
Teminė savaitė „Mus kalbina knygų lapeliai“ 2017 m. balandžio 3 - 7 d.

Teminės savaitės „Mus kalbina knygų lapeliai“ planas.

Kūrybinių darbelių parodą pamatysite meniu punkte „Mus kalbina knygų lapeliai“.

 
 
Autorinė Viltės Mardosaitės, 7 m. kūrybinių darbų paroda

AUKSARANKĖ MERGAITĖ

                     Prieš  šv. Kalėdas karpėme daug karpinių grupei papuošti.  Pastebėjome, kad grupėje turime Auksarankę mergaitę, Viltę Mardosaitę. Snaiges, kitus karpinius ugdytinė karpė ir kūrė su dideliu noru, kruopštumu ir užsidegimu. Po pirmo nenusisekusio darbelio, ji nenuleido rankų, ėmė naują popieriaus lapą, prašė paaiškinimo,  kaip taisyklingai lankstyti lapą,  lankstė ir karpė. Kada išlanksčius  karpinį pamatėme, kad jis neblogesnis nei auklėtojos, mergaitę pagyrėme, paskatinome. Viltę apėmė įkvėpimas; kiekvieną laisvą minutę, kai draugai ėjo žaisti, ji ėmė popieriaus lapą, lankstė ir karpė...

                      Parodžius įdomesnių origamio lankstinių, šie taip pat sužavėjo Viltę. Ji pradėjo knygutėse, internetiniuose rankdarbių puslapiuose ieškoti origamio brėžinių, stengėsi juos pati lankstyti. Taip mes sukaupėme nemažai ugdytinės kūrybinių darbelių, kuriuos nusprendėme parodyti visai įstaigos bendruomenei.

                      Mergaitės mama pastebėjo, jog ir namuose vyksta kūrybiniai darbai; lankstymas, karpymas, atvirukų kūrimas iš popieriaus ir gamtinės medžiagos. 

 

Genrūda Grykšienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.

2017-04-03

 

Darbelius pamatysite meniu punkte „Autorinė Viltės Mardosaitės kūrybinių darbų paroda“.

 
 
Lietuvos mažųjų žaidynės

                        Akimirkos iš I-ojo etapo „Lietuvos mažųjų žaidynių 2017“

 

                      Finišavus praėjusių metų Specialiosios Olimpiados ,,Jaunieji atletai“ programai,  norėjosi panašios veiklos tęsinio. Tad sužinojusios, kad šiais metais organizuojamos „Lietuvos mažųjų žaidynės“, negalėjome likti abejingos ir išsiuntėme dalyvio paraišką. Gavę teigiamą atsakymą ir žaidynių užduotis, ėmėmės darbo. Reikėjo atrinkti ir parengti šešių priešmokyklinio amžiaus ugdytinių komandą, kurios sudėtyje būtų trys berniukai ir trys mergaitės. Keletą savaičių „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, kartu su auklėtojomis Loreta Pakalniškiene ir Rosita Anuliene mokėsi kuo tiksliau, greičiau, nepažeidžiant taisyklių atlikti duotas užduotis.

                      Iš daugumos grupės ugdytinių buvo atrinkti šeši, geriausius sportinius įgūdžius pademonstravę  ugdytiniai: Arminas Riauka, Karina Skierutė, Arijus Staponas, Benas Giedraitis, Augustė Stonkutė, Greta Alšauskaitė. Jie kovo 28 dieną, Kretingos Rajono Kurmaičių pradinėje mokykloje I-ajame žaidynių etape varžėsi su kitų miestų komandomis. Vaikai pademonstravo puikią sportinę techniką, emocinį stabilumą, komandinę dvasią ir pateko į II-ąjį žaidynių etapą. Labai džiaugiamės laimėjimu ir, atsikvėpę keletą dienų, vėl ruošimės kito etapo užduotims.

 

Rosita Anulienė, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė

2017 m. balandžio 3 d.  

 

Akimirkų nuotraukose ieškokite skiltyje „Lietuvos mažųjų žaidynės“.

                                                                    

 
 
Teminė savaitė „Savaitė Be patyčių“

Plačiau apie teminės savaitės įspūdžius straipsnelyje ir akimirkas nuotraukose rasite skiltyje „Teminės savaitės“ meniu punkte „Savaitė Be patyčių“.

 
 
Kaziuko mugė

            Kaziuko mugė buvo turtinga prekėmis (vaikų, tėvelių, pedagogų kūryba), linksmo šurmulio, trankios muzikos ir svečių. Mus aplankė ugdytinių tėveliai, Klaipėdos r. savivaldybės švietimo skyriaus vyriausia specialistė Irena Barbšienė.

            Dėkojame tėveliams už išradingumą, kūrybingumą ir bendradarbiavimą.

            Plačiau apie šventę straipsnelyje ir akimirkas nuotraukose rasite skiltyje „Šventės, renginiai“ meniu punkte „Kaziuko mugė“.

 
 
„Varėme žiemą iš kiemo...“

Kaip varėme žiemą iš kiemo pamatysite nuotraukose skiltyje „Šventės, renginiai“ meniu punkte „Varėme žiemą iš kiemo...“

 
 
„Atvėrėme močiutės skrynią“

Vieną žiemos vakarą pasipuošę, nešini gardžiais pyragais į Gargždų lopšelį-darželį „Naminukas“ rinkosi seneliai...

 

Plačiau skaitykite ir akimirkų nuotraukose ieškokite skiltyje „Geroji darbo sklaida“.

 
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   sekantis  >>