į pradžią turinys susisiekite


Naujienos » Padėkos popietė
spausdinti

Sakoma, gerumo nepaliesi. Jį galima tik pajausti ir padovanoti kitam žmogui.

Yra žmonių, kurie savo buvimu skleidžia gerumą kitiems. Yra žmonių, kurių dosnumas pakylėja virš pilkos kasdienybės, sumažina rūpesčių naštą, pradžiugina mažas širdeles.

                       Šiandien „Naminuko“ vaikai jau džiaugiasi dovanotais vokiečių gamybos konstruktoriais, stalo ir lavinamaisiais žaidimais. Iš policijos komisariato „atkeliavęs“  AMSIS moko vaikus saugaus eismo taisyklių.

                       Taip pat džiugina žinia, kad 5 – ių grupių ugdytiniai ugdysis būtinas kompetencijas prie naujos kartos šviesos lentų.

                       Lopšelio-darželio „Naminukas“ vaikai, tėvai, pedagogai Padėkos popietės metu tarė nuoširdų AČIŪ  Gargždų miesto bendruomenei ir jos pirmininkei Violetai Gedgaudienei už  „Pyragų dienos“ iniciatyvą  pradžiuginti naujomis edukacinėmis priemonėmis „Naminuko“ ugdytinius.

                      Nuoširdų AČIŪ tarėme ir  Klaipėdos rajono policijos komisariato bendruomenei ir policijos vadovei Rasai Stasiulaitienei, Gargždų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenei ir iniciatyvos koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Angelei Račkauskienei, Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos bendruomenei ir iniciatyvos koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Violetai Petrošienei, Gargždų „Minijos“ progimnazijos pradinių klasių bendruomenei ir iniciatyvos koordinatorei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Daivai Bušeckienei, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos bendruomenei ir iniciatyvos koordinatorei mokytojai, mokinių savivaldos vadovei Birutei Gudauskienei ir gimnazijos mokinių prezidentui Mariui Bertuliui.

Nuoširdų AČIŪ tarėme ir Akcinės bendrovės „Lytagra“ bendruomenei ir iniciatyvos koordinatorei Gražinai  Bartuševičienei.

 

Rima Butkuvienė, l. e. direktoriaus pareigas

2017 m. gruodžio 1 d.